تبلیغات
این وبلاگ برای همه میباشد - اینترنت پرسرعت 8 مگابیت بر ثانیه با سیم‌کارت‌های اپراتور سوم


من دوستی میخام اینم شمارم 09378424068

پولدار شوید:

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


وضعیت در یاهو:

امار:

رتبه سایت در گوگل:

تبلیغات :


اینترنت پرسرعت 8 مگابیت بر ثانیه با سیم‌کارت‌های اپراتور سوم

نوشته شده توسط:عصرنه
پنجشنبه 26 فروردین 1389-09:15 ق.ظ

عضو هیئت مدیره تامین تله‌‌کام گفت: مشترکان اپراتور سوم می‌توانند سیم‌کارت خود را داخل وسیله‌ای به نام دانگل قرار دهند و با اتصال دانگل به پورت USB لپ‌تاپ یا کامپیوتر در هر زمان و حتی در حال حرکت از اینترنت پرسرعت و بدون محدودیت استفاده کنند.

مهدی افراسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس با اشاره به ویژگی‌های شبکه نسل سوم اظهار داشت: شبکه نسل سوم می‌تواند دسترسی پرسرعت به دیتا را برای مشترکان خود فراهم کند که حداکثر سرعت دسترسی، بسته به طراحی شبکه و نیاز پیش‌بینی شده متفاوت است و سرعت 8 مگابیت بر ثانیه را به طور معمول می تواند ارائه دهد.

وی ادامه داد: مشترک اپراتور سوم می تواند سیم‌کارت خود را داخل دانگل ( dongle) قرار دهد که این وسیله از طریق پورت USB به کامپیوتر یا لپ تاب متصل می‌شود و به این ترتیب مشترک می‌تواند با استفاده از لپ تاب از اینترنت با سرعت بالا استفاده کند.

وی خاطر نشان کرد: البته دانگل به هر آنچه که در حالت یک بسته، دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر باشد گقته می‌شود.

افراسیابی در توضیح ویژگی های ظاهری این وسیله گفت: این وسیله در ظاهر شبیه فلش، از فلش بزرگ‌تر و به اندازه‌ یک گوشی موبایل کوچک است که در داخل آن آنتن و دستگاه گیرنده قرار دارد.

این عضو هیئت مدیره تامین تله‌ کام خاطر نشان کرد: در دنیا ارائه این وسیله در فناوری نسل عملی معمول و تجربه‌ شده است.

وی همچنین در خصوص قیمت احتمالی این وسیله گفت: ابتدا باید شبکه را برپا کنیم و پس از برقراری شبکه کسانی که مایل به دریافت صوت، خدمات مکالمه و اینترنت روی گوشی از این اپراتور باشند، از گوشی مویابل استفاده خواهند کرد و مشترکانی که مایل به استفاده از اینترنت همراه پرسرعت در هر حال و از طریق لپ تاپ باشند باید از این دانگل استفاده کنند.

تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 12 خرداد 1389 09:41 ب.ظ* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام: