تبلیغات
این وبلاگ برای همه میباشد - کاوه خداشناس بازیگر مجموعه‌ها‌ی تلویزیونی «بانو» و «عملیات ۱۲۵»


من دوستی میخام اینم شمارم 09378424068

پولدار شوید:

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


وضعیت در یاهو:

امار:

رتبه سایت در گوگل:

تبلیغات :


کاوه خداشناس بازیگر مجموعه‌ها‌ی تلویزیونی «بانو» و «عملیات ۱۲۵»

نوشته شده توسط: Admin
چهارشنبه 23 دی 1388-11:14 ق.ظ

کاوه خداشناس


اگرچه جوان است و تازه کار اما با بازی در مجموعه «رستگاران»، به همه ثابت کرد که توانایی بالقوه ای در ارائه نقش خوب دارد. پیش از این، بازی وی را در «پول کثیف» دیده بودیم اما با «رستگاران» در بین مردم شناخته‌تر شد. هنگامی‌که برای این گفت وگو با وی تماس گرفتیم سرلوکیشن فیلم تلویزیونی «روز شصتم» بود. در فرصت آزاد با کمال میل پذیرفت که پاسخگوی سوالات ما درباره نقش آفرینی اش در مجموعه‌ها‌ی «عملیات ۱۲۵» و «بانو» باشد. «کاوه خداشناس» هم چنین مشغول تمرین تئاتر «گالیله» به کارگردانی «داریوش فرهنگ» است که قرار است در جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه رود.
گفت وگوی ما را با «علیرضا»ی مجموعه «عملیات ۱۲۵» و «منصور» مجموعه «بانو» بخوانید.
  آقای خداشناس این روزها، هم زمان دو کار از شما روی آنتن است. مجموعه «بانو» که پخشش به پایان رسید و «عملیات ۱۲۵»، ابتدا از «عملیات ۱۲۵» بگویید که این همکاری چگونه محقق شد؟
بدعت آن از سری اولش گذاشته شد. چون ما سری اول بازی کرده بودیم به لحاظ اخلاقی و کاری، متعهد بودیم که در سری‌ها‌ی بعدی مجموعه همکاری کنیم. جدا از بحث اخلاقی و کاری، مسئله این بود که خود من هم به حال و هوای کار علاقه داشتم. در سری اول که کارگردانی آن را «بهروز افخمی» برعهده داشت، پایه‌ها‌ را گذاشت و شخصیت‌ها‌ و فضاها را ایجاد کرد. برای بازی در سری دوم هم دعوت به کار شدم. فیلم نامه را برایم فرستادند و خواندم و قرار بود که در این سری نگاه و رویکرد اکشن تری داشته باشند همین اتفاق در مرحله ساخت افتاد و خدا را شکر فکر می‌کنم کار قابل قبولی از آب درآمده است.
توضیحات کامل در ادامه ی مطلب...منبع:
http://picbaz.mihanblog.com

تاریخ آخرین ویرایش:- -* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام: