تبلیغات
این وبلاگ برای همه میباشد - شاهرخ خان به تلویزیون برمی‌گردد


من دوستی میخام اینم شمارم 09378424068

پولدار شوید:

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


وضعیت در یاهو:

امار:

رتبه سایت در گوگل:

تبلیغات :


شاهرخ خان به تلویزیون برمی‌گردد

نوشته شده توسط: Admin
پنجشنبه 24 دی 1388-11:38 ق.ظ

«شاهرخ‌خان» پس از سال‌ها دوری از رسانه تلویزیون، دوباره به صفحه كوچك و جادویی این رسانه عمومی برمی‌گردد. وی در مجموعه جدید هندی «فاتوجی2» بازی می‌كند.

به گزارش فارس، این مجموعه تلویزیونی دنباله‌ای بر یك مجموعه موفق قدیمی است كه در سال 1986 به روی‌ آنتن رفت.

شاهرخ خان یكی از بازیگران نسخه اریژینال بود و این مجموعه اولین كار هنری او در جلوی دوربین بود.موفقیت وی در این مجموعه كمك كرد تا وی راهی دنیای سینما شود و با حضور در تعدادی فیلم موفق، لقب خان اول بالیوود را بگیرد.سری جدید «فائوجی» را شركت فیلمسازی خود شاهرخ خان به نام «رد چیلیز انیز تینمنت» تهیه می‌كند.

این بازیگر فقط در قسمت اول مجموعه بازی می‌كند و در بقیه قسمت‌های آن حضور نخواهد داشت.او دوباره در نقش آبیمانیو بازی می‌كند كاراكتری كه در نسخ اریژینال داشت و باعث شهرت او شد.

در سری جدید مجموعه او به قتل می‌رسد و قصه مجموعه بر اساس مرگ او شكل گرفته و جلو می‌رود.هنوز زمانی برای تولید و پخش این مجموعه اعلام نشده است.

شاهرخ خان در گفتگویی كه به مناسبت اعلام خبر تولید «فائوجی2» داشت، درباره فعالیت‌های تازه و رقبای جوان خود نیز صحبت كرد.

وی در پاسخ سوالی درباره احساس خود نسبت به رقبای جوان خویش گفت: بازیگران جوان و تازه كار نیاز صنعت سینمای هر كشوری است و از حضور آنها در دنیای سینما استقبال می‌كنم. در عین حال من موقعیت ویژه خود را در صنعت سینمای هند دارم و نگران حضور جوانان تازه نفس نیستم.»

این خان سینمای هند سال 2009 را سال خوبی از نظر سینمایی برای خود نمی‌داند.به گفته او «از یك سو سر صحنه فیلمبرداری فیلم مجروح شدم و از سوی دیگر، چون فیلم تازه‌ای روی پرده سینما نداشتم، درآمدم كم شد ولی فرصت بیشتری برای همراهی با اعضای خانواده‌ام پیدا كردم.»

شاهرخ خان تا دو ماه دیگر فیلم پر سر و صدای خود «نام من خان است» را روانه پرده سینماهای هند  و42 كشور دیگر جهان از جمله آمریكای شمالی ، انگلستان و استرالیا می‌‌كند.

این درام خانوادگی و اجتماعی را «كارن جوهر» كارگردانی كرده و شاهرخ خان در آن یك بار دیگر با «كاجول» همبازی شده است.

قصه فیلم درباره یك جوان مسلمان هندی است كه برای پیدا كردن نامزد خود به نیویورك می‌رود و در زمان حضور او در این شهر حادثه یازده سپتامبر اتفاق می‌افتد.منبع:
http://picbaz.mihanblog.com

تاریخ آخرین ویرایش:- -* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام: