تبلیغات
این وبلاگ برای همه میباشد - بازتاب رونمایی از دستاوردهای جدید ایران در رسانه های جهان


من دوستی میخام اینم شمارم 09378424068

پولدار شوید:

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


وضعیت در یاهو:

امار:

رتبه سایت در گوگل:

تبلیغات :


بازتاب رونمایی از دستاوردهای جدید ایران در رسانه های جهان

نوشته شده توسط:عصرنه
پنجشنبه 15 بهمن 1388-11:31 ق.ظ

رسانه های جهان، رونمایی از ماهواره ها و پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بر كاوشگر 3 و حمل موجودات زنده به فضا را، عرصه جدیدی از فعالیت های علمی ایران در زمینه هوا ـ فضا ارزیابی كردند.
به گزارش شبكه خبر، بی. بی. سی و یورو نیوز اعلام كردند: ایران با موفقیت، موشك ماهواره بر كاوشگر3 را پرتاب كرد كه در كپسول آزمایشی آن، یك موش، یك لاكپشت و كرم به فضا فرستاده شد.

خبرگزاری فرانسه هم با اعلام پرتاب موفقیت آمیز موشك ماهواره بر جدید ساخت ایران نوشت: كپسول آزمایشی كه این موشك با خود حمل می كند از قابلیت ارسال اطلاعات به زمین برخوردار است.
 
خبرگزاری های آلمان، آسوشیتدپرس، رویترز و شین هوا نیز با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بر كاوشگر 3 اعلام كردند: ایران با فرستادن موش، لاك پشت و كرم به فضا، بخش دیگری از برنامه های فضایی خود را آغاز كرد.

رسانه های رژیم صهیونیستی با اذعان به موفقیت های جدید ایران در عرصه هوا - فضا تلاش كردند: این دستاوردها را خطری برای غرب جلوه دهند.

روزنامه جروزالم پست نوشت: دستاوردهای جدید ایران در عرصه فضا برای غرب نگران كننده است.

رسانه های آمریكای لاتین هم، رونمایی ماهواره ها و پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بر كاوشگر3 و حمل موجودات زنده را به فضا در سطح گسترده، پوشش دادند و نوشتند: این ماهواره ها و ماهواره بر جدید، به دست متخصصان ایرانی ساخته شده است.

پایگاه اینترنتی العربیه هم با اشاره به اینكه ایران پس از پرتاب موفقیت آمیزكاوشگر 1 و 2 اینك كاوشگر 3 را با موفقیت به فضا فرستاد ادامه داد: ایران در فوریه 2009 نیز ماهواره ایرانی امید را به فضا فرستاده بود.


تاریخ آخرین ویرایش:پنجشنبه 15 بهمن 1388 11:53 ق.ظ* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام: